MĄKA KONOPNA (200g)

Cena netto: 22,80 PLN
Cena brutto: 22,80 PLN
VAT: 0%

Bezglutenowa, drobno-zmielona mąka konopna wytwarzana według tradycyjnej receptury.

Mąka konopna w swoim składzie zawiera bardzo duże ilości błonnika oraz wysoko przyswajalnego białka, a także szereg witamin: A, B1, B2, B6, D i E, mikro i makroelementów takich jak mangan, magnez, fosfor, cynk, żelazo, miedź i wapń. Mąka jest doskonałym substytutem mniej zdrowych mąk tj. pszenna, żytnia oraz razowa.

Mąka ma ciemnozielony kolor, a jej dominującą nutą smakową jest ziołowo-orzechowy posmak – to wszystko sprawia, że Twoje potrawy zyskają niepowtarzalny charakter. Mąka konopna swoje zastosowanie znajduje w pieczeniu ciast, placków, chleba, babeczek lub jako zagęszczacz do zup i sosów.

Mąka konopna

  • obniża poziom cukru
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi
  • zwiększa uczucie sytości po posiłku
  • pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu
  • zapobiega nowotworom przewodu pokarmowego
  • przyspiesza przemianę materii

 

POSTAW NA NATURĘ

Produkty Aurati Hemp pochodzą z polskich, doświadczonych i bezpiecznych farm, gdzie konopie uprawiane są z najwyższą starannością, poszanowaniem surowca oraz bez użycia jakichkolwiek sztucznych środków ochrony roślin. Wolna od zanieczyszczeń, żyzna gleba klasy I, a także ręczna obróbka surowca gwarantują najwyższą jakość produktu końcowego. W kategorii produktów spożywczych z konopi włóknistych znajdziesz przede wszystkim nasiona łuskane i niełuskane, oleje tłoczone na zimno, mieszanki herbat ziołowych i owocowych, kawę oraz mąkę. 

Łuskane i niełuskane nasiona konopi włóknistych, białko oraz tłoczony na zimno olej z nasion konopi zaliczają się do grupy nieprzetworzonej żywności pochodzenia naturalnego, bogatej w składniki odżywcze o wyjątkowych właściwościach, w szczególności korzystnych dla naszego zdrowia i samopoczucia.

SKŁADNIKI: 

Odtłuszczone, niełuskane nasiona konopi włóknistych Cannabis sativa L..

Kraj pochodzenia: Polska

ZALECENIA:

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.

>