OLEJ Z NASION KONOPI (250ml)

Cena netto: 23,70 PLN
Cena brutto: 23,70 PLN
VAT: 0%

Olej z nasion konopi z pierwszego tłoczenia stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety. Tłoczony na zimno metodą tradycyjną, nierafinowany i nieoczyszczony zachowuje wszystkie drogocenne składniki odżywcze.

Zawarte w oleju niezbędne nienasycone kwasy Tłuszczowe (Omega-3, Omega-6 i Omega-9) w idealnych proporcjach zwiększają przepływ krwi, zapobiegając miażdżycy, zawałom serca oraz udarom mózgu. Dodatkowo zapobiegają arytmii oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. 

Ze względu na wysoką zawartość cennych witamin E, A, B i K oraz minerałów takich jak wapń, cynk, fosfor i magnez, regularne spożywanie oleju z nasion konopi ma pozytywny wpływ na kondycję naszej skóry, włosów i paznokci.

Ze względu na przyjemny i lekko orzechowy smak, olej z nasion konopi jest idealnym, zdrowym i pysznym dodatkiem do sałatek, dipów, sosów, ziemniaków czy też kasz.

Olej z nasion konopi:

  • Wpływa na zwiększenie ogólnej odporności organizmu
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu
  • ma pozytywny wpływ na kondycję skóry, włosów i paznokci
  • wspiera działanie układu nerwowego
  • zwiększa przepływ krwi
  • zapobiega miażdżycy, zawałom serca i udarom mózgu
  • zapobiega arytmii

 

Łuskane i niełuskane nasiona konopi włóknistych, białko oraz tłoczony na zimno olej z nasion konopi zaliczają się do nieprzetworzonej żywności pochodzenia naturalnego, bogatej w składniki odżywcze o wyjątkowych właściwościach, w szczególności korzystnych dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Produkty Aurati Hemp pochodzą z prawdziwych farm, gdzie konopie uprawiane są z najwyższą starannością, poszanowaniem surowca oraz bez użycia jakichkolwiek sztucznych środków ochrony roślin. Wolna od zanieczyszczeń, żyzna gleba klasy I, a także ręczna obróbka surowca gwarantują najwyższą jakość produktu końcowego. W kategorii produktów spożywczych z konopi włóknistych znajdziesz przede wszystkim nasiona łuskane i niełuskane, oleje tłoczone na zimno, mieszanki herbat ziołowych i owocowych, kawę oraz mąkę. SKŁADNIKI:

Olej z nasion konopi włóknistych Cannabis sativa L..

Kraj pochodzenia: Polska

ZALECENIA:

Stosować wyłącznie na zimno.

Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu.

Po otwarciu przechowywać w lodówce.

>