SPRAY LEŚNA MGIEŁKA (30ml)

Cena netto: 53,40 PLN
Cena brutto: 65,67 PLN
VAT: 23%

Mgiełki Aurati Hemp to w pełni naturalne kompozycje olejków eterycznych w aerozolu. Spraye Aurati Hemp to doskonały sposób na inhalację i aromaterapię.

Działanie antybakteryjne

Jedną z kluczowych funkcji sprayów eterycznych są właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Cyklicznie stosując nasze mgiełki wspieramy górne drogi oddechowe, minimalizując infekcje górnych dróg oddechowych.

Wygoda stosowania

Dzięki zastosowaniu praktycznego atomizera, spraye eteryczne są niezwykle proste w użyciu i mogą być aplikowane bezpośrednio na dłonie i poduszkę, rozpylane w pomieszczeniach czy też stosowane z użyciem dyfuzorów i kominków inhalacyjnych.

Trzy, wyjątkowe kompozycje

Spraye eteryczne Aurati Hemp dostępne są w 3 wyjątkowych kompozycjach:

Leśna Mgiełka – zrównoważona, leśno-ziołowa kompozycja o działaniu odprężającym, uspokajającym i odkażającym.

Rześka mgiełka –kompozycja zapachowa bazująca na niezwykle oczyszczającej i pobudzającej  mieszance aromatów mięty i eukaliptusa. Przygotowana na bazie najpopularniejszych polskich ziół oraz starannie dobranych aromatów mgiełka, może służyć zarówno do inhalacji jak i aromaterapii.

Słodka Mgiełka - kompozycja zapachowa łącząca w sobie otulającą słodycz kokosa i cynamonu oraz orzeźwiającą nutę lawendy i cytryny. Przygotowana na bazie najpopularniejszych polskich ziół oraz starannie dobranych aromatów mgiełka, może służyć zarówno do inhalacji jak i aromaterapii.

Leśna Mgiełka

Zrównoważona, leśno-ziołowa kompozycja:

Odpręża, rozluźnia, uspokaja i wycisza

Odkaża – ma działanie antybakteryjnie, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze

Oczyszcza umysł i układa myśli

Wspomaga mocny i spokojny sen

Ułatwia oddychanie

SKŁADNIKI:

Etanol, olejek eteryczny z eukaliptusa, olejek eteryczny ze świerku, olejek eteryczny z sosny, wyciąg z konopi włóknistych, olejek eteryczny z rozmarynu, olejek eteryczny z jałowca, olejek eteryczny z tymianku, olejek eteryczny z pichty, ekstrakt z kory cynamonu cejlońskiego, olejek eteryczny z pąków goździka, olejek eteryczny z cytroneli, olejek eteryczny z mięty pieprzowej, olejek eteryczny z lawendy, olejek eteryczny z cytryny.

ZALECENIA:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

>