SPRAY SŁODKA MGIEŁKA (30ml)

Cena netto: 53,40 PLN
Cena brutto: 65,67 PLN
VAT: 23%

Mgiełki Aurati Hemp to w pełni naturalne kompozycje olejków eterycznych w aerozolu. Spraye Aurati Hemp to doskonały sposób na inhalację i aromaterapię.

Słodka Mgiełka to magiczna kompozycja zapachowa łącząca w sobie otulającą słodycz kokosa i cynamonu oraz orzeźwiającą nutę lawendy i cytryny. Przygotowana na bazie najpopularniejszych polskich ziół oraz starannie dobranych aromatów mgiełka, może służyć zarówno do inhalacji jak i aromaterapii.

Spryskaj chusteczkę sprayem i zakrywając nią usta weź kilka głębokich wdechów,  aby poczuć oczyszczającą moc natury wraz z jej dobroczynnym działaniem, ułatwiającym swobodne oddychanie. Ta niezwykle łatwa i przyjemna inhalacja pozwoli Ci odblokować zatoki i udrożnić drogi oddechowe w dowolnym momencie pozostawiając przyjemny owocowy zapach.

Dzięki wygodnej 30 ml butelce z atomizerem możesz też szybko rozpylić mgiełkę cudownego aromatu Słodkiej Mgiełki.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • udrażnia drogi oddechowe
  • Ułatwia oddychanie
  • Działa antybakteryjnie i przeciwwirusowo
  • Dobrze wpływa na koncentrację
  • Oczyszcza umysł
  • Pobudza organizm

 

Trzy, wyjątkowe kompozycje

Spraye eteryczne Aurati Hemp dostępne są w 3 wyjątkowych kompozycjach:

Leśna Mgiełka – zrównoważona, leśno-ziołowa kompozycja o działaniu odprężającym, uspokajającym i odkażającym.

Rześka mgiełka –kompozycja zapachowa bazująca na niezwykle oczyszczającej i pobudzającej  mieszance aromatów mięty i eukaliptusa. Przygotowana na bazie najpopularniejszych polskich ziół oraz starannie dobranych aromatów mgiełka, może służyć zarówno do inhalacji jak i aromaterapii.

Słodka Mgiełka - kompozycja zapachowa łącząca w sobie otulającą słodycz kokosa i cynamonu oraz orzeźwiającą nutę lawendy i cytryny. Przygotowana na bazie najpopularniejszych polskich ziół oraz starannie dobranych aromatów mgiełka, może służyć zarówno do inhalacji jak i aromaterapii.

 

 

SKŁAD:

Etanol, Lewomentol, olejek eteryczny cytrynowy, olejek eteryczny z kory cynamonowca cejlońskiego, olejek eteryczny z mięty polnej, olejek eteryczny lawendowy, olejek eteryczny cytronelowy, olejek eteryczny goździkowy, aromat z mango, aromat z ananasa, aromat z kokosa, olejek eteryczny z zielonej cytryny, olejek eteryczny z mandarynki, olejek eteryczny z grejpfruta.

ZALECENIA: 

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

>